parafia Parafia Miłosierdzia Bożego 2.28/5 (29)

Zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz opiniami odnośnie Parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Lublinie.

Parafia Rzymsko-Katolicka
pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Nałkowskich 80B
20-470 Lublin

czynna w dni powszednie
od 16.00 do 17.30
Tych, którzy nie mogą przyjść do kancelarii w godz. 16.00-17.30, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii rano, bezpośrednio po Mszy św., a więc ok. godz. 7.30.

Wyraź swoją opinie

3 Opinii do "Parafia Miłosierdzia Bożego"

Subscribe
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iwka
Gość

A gdzie mogę zobaczyc info o parafii pw Miłosierdzia Bożego w Lublinie?jak rownież gdzie są zamieszczane ogłoszenia parafialne?

Paweł M.
Gość

Ogłoszenia parafialne są czytane po każdej mszy świętej w niedzielę. Dodatkowo są umieszczane na tablicy ogłoszeń przed wejściem do budynku kościoła.

Agnieszka
Gość

Strona parafii bardzo się poprawiła. Zdjęcia aktualne, ogłoszenia na czas. Super

Ile dajemy na tacę

Ile średnio dajesz na tacę?

Prosimy o ocenę swojej Parafii

Nauki przedmałżeńskie w Lublin

Kontakt:
Kontakt: (prosimy nie dzwonić w niedzielę)
ks. Łukasz Pyda, tel. 608 426 248; e-mail: lukaszpyda@poczta.fm
ks. Paweł Jędrzejewski, tel. 537 629 777, email: p.jedrzej@wp.pl

Informacje:

Forma weekendowa przygotowania do sakramentu małżeństwa jest płatna. Koszt od pary wynosi 150 zł. (wpłata na pierwszym spotkaniu)

Zajęcia rozpoczynają się w sobotę i niedzielę o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie, przy ul. Staszica 16a. (Kościół połączony jest ze Szpitalem Klinicznym nr 1, przed Kościołem znajduje się parking, a pan parkingowy chętnie wskaże drzwi wszystkim mającym problem, z trafieniem).

Zajęcia kończą się w sobotę o godzinie 17.00., a w niedzielę o godzinie 15.00.