parafia Parafia Miłosierdzia Bożego 2.38/5 (16)

Zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz opiniami odnośnie Parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Lublinie.

Parafia Rzymsko-Katolicka
pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Nałkowskich 80B
20-470 Lublin

czynna w dni powszednie
od 16.00 do 17.30
Tych, którzy nie mogą przyjść do kancelarii w godz. 16.00-17.30, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii rano, bezpośrednio po Mszy św., a więc ok. godz. 7.30.

Nauki przedmałżeńskie Lublin

Kontakt:
Kontakt: (prosimy nie dzwonić w niedzielę)
ks. Łukasz Pyda, tel. 608 426 248; e-mail: lukaszpyda@poczta.fm
ks. Paweł Jędrzejewski, tel. 537 629 777, email: p.jedrzej@wp.pl

Informacje:

Forma weekendowa przygotowania do sakramentu małżeństwa jest płatna. Koszt od pary wynosi 150 zł. (wpłata na pierwszym spotkaniu)

Zajęcia rozpoczynają się w sobotę i niedzielę o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie, przy ul. Staszica 16a. (Kościół połączony jest ze Szpitalem Klinicznym nr 1, przed Kościołem znajduje się parking, a pan parkingowy chętnie wskaże drzwi wszystkim mającym problem, z trafieniem).

Zajęcia kończą się w sobotę o godzinie 17.00., a w niedzielę o godzinie 15.00.

Ile dajemy na tacę

Ile średnio dajesz na tacę?

Prosimy o ocenę swojej Parafii