parafia Parafia Miłosierdzia Bożego 2.31/5 (32)

Zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz opiniami odnośnie Parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Lublinie.

Parafia Rzymsko-Katolicka
pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Nałkowskich 80B
20-470 Lublin

Ile dajemy na tacę

Ile średnio dajesz na tacę?

Wyraź swoją opinie

3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujących

Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
WeronikaAgnieszkaPaweł M.Iwka Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrypcja
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iwka
Iwka

A gdzie mogę zobaczyc info o parafii pw Miłosierdzia Bożego w Lublinie?jak rownież gdzie są zamieszczane ogłoszenia parafialne?

Paweł M.
Paweł M.

Ogłoszenia parafialne są czytane po każdej mszy świętej w niedzielę. Dodatkowo są umieszczane na tablicy ogłoszeń przed wejściem do budynku kościoła.

Agnieszka
Agnieszka

Strona parafii bardzo się poprawiła. Zdjęcia aktualne, ogłoszenia na czas. Super

Weronika
Weronika

Księża nie angażują się w odprawianie mszy świętej, jest to robione od niechcenia aby tylko szybciej skończyć. Po komunii nie ma pieśni podczas której można by było spokojnie się pomodlić. A dzisiaj gdy ludzie przyjmowali jeszcze komunie ksiądz zaczął mówić ogłoszenia.. to już jest bezczelność.

Prosimy o ocenę swojej Parafii

© Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_Mi%C5%82osierdzia_Bo%C5%BCego_w_Lublinie, [autorzy], licencja: [CC-BY-SA 3.0 Deed]