parafia Parafia Miłosierdzia Bożego 2.22/5 (55)

Zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz opiniami odnośnie Parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Lublinie.

Parafia Rzymsko-Katolicka
pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Nałkowskich 80B
20-470 Lublin

Ile dajemy na tacę

Ile średnio dajesz na tacę?

Wyraź swoją opinie

9 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujących

Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
11 Autorzy komentarzy
HejkaAlicjaRobiAlinaAdam Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrypcja
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iwka
Iwka

A gdzie mogę zobaczyc info o parafii pw Miłosierdzia Bożego w Lublinie?jak rownież gdzie są zamieszczane ogłoszenia parafialne?

Paweł M.
Paweł M.

Ogłoszenia parafialne są czytane po każdej mszy świętej w niedzielę. Dodatkowo są umieszczane na tablicy ogłoszeń przed wejściem do budynku kościoła.

Weronika
Weronika

Księża nie angażują się w odprawianie mszy świętej, jest to robione od niechcenia aby tylko szybciej skończyć. Po komunii nie ma pieśni podczas której można by było spokojnie się pomodlić. A dzisiaj gdy ludzie przyjmowali jeszcze komunie ksiądz zaczął mówić ogłoszenia.. to już jest bezczelność.

Agnieszka
Agnieszka

Strona parafii bardzo się poprawiła. Zdjęcia aktualne, ogłoszenia na czas. Super

Ania
Ania

Dzisiaj to już za wiele……jak można tak komentować strajk nauczycieli. Gdzie są Ci księża to udzielają sakramentów za darmo. Napewno nie w patafii Miłosierdzia Bożego

Wan1985
Wan1985

Czy ksieza w tej parafii pracuja za darmo jesli chca do tego samego zmusic nauczycieli?

Robi
Robi

Złem tej parafii jest tylko proboszcz – ks. Eugeniusz Szymański, chory politycznie, nie wychowany i mściwy despota, żaden pasterz dusz, dawno zapomniał co to posłannictwo, no i nie kryje pazerności na kasę.

Adam
Adam

Ksiądz proboszcz Eugeniusz już dawno stracił poczucie rzeczywistości, rozsądku a nawet uczciwości. żyje w świecie iluzji czyniąc szkodę dla własnej; właśnie czy własnej parafii ? może czas na odpoczynek w zacisznym miejscu np. w Korniach na peryferiach lubelszczyzny

Alina
Alina

Już wcześniej niektóre słowa Księdza Proboszcza i jego gołym okiem widoczne zaangażowanie polityczne były co najmniej nie na miejscu. Ale po ostatnich jego słowach noga moja więcej w tym kościele nie stanie. To przykre, ale szerokim łukiem będziemy omijać naszą parafię, ja i moi bliscy. Na msze święte od przyszłego tygodnia chodzimy wszędzie, byle nie tu,
parafianka-nauczycielka

Alicja
Alicja

Niby księża nie przykładają się w tej parafii do prowadzenia mszy, to jednak potrafią komentować i oceniać nauczycieli. Może warto zrobić rachunek sumienia. Jeszcze trochę i nikogo nie będzie na mszach a winy szukajcie w sobie drodzy księża.

Hejka
Gość

Czasami zimniej niż na dworze !!!!!!!!

Prosimy o ocenę swojej Parafii

© Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_Mi%C5%82osierdzia_Bo%C5%BCego_w_Lublinie, [autorzy], licencja: [CC-BY-SA 3.0 Deed]