parafia Parafia Najświętszej Eucharystii Brak oceny

Zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz opiniami odnośnie Parafii pod wezwaniem Najświętszej Eucharystii w Łodzi.

Dane adresowe

Parafia Rzymsko-Katolicka
pw. Najświętszej Eucharystii
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 9
94-052 Łódź

 

Telefon

tel. 42 689 89 23

 

E-mail

 

Kancelaria parafialna

czynna: 9.00-10.00 i 16.00-17.30
z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt
tel. 42 689 89 23

 

Wyraź swoją opinie

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ile dajemy na tacę

[yop_poll id=”83″]


Prosimy o ocenę swojej Parafii


Nauki przedmałżeńskie w Łódź

Dwudniowe kursy w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi (ul. Łąkowa)
Wykłady i warsztaty prowadzą kapłan i para małżeńska. Stroną duchową i formacyjną zajmuje się ks. Michał Misiak (duszpasterz młodzieży, od lat związany z ruchem oazowym, animator i organizator wielu akcji ewangelizacyjnych, wikariusz w par. Matki Boskiej Fatimskiej w Łodzi), zaś stroną praktyczną Małgorzata i Michał Owczarscy (małżonkowie, rodzice trójki dzieci, nauczyciele naturalnego planowania rodziny, od kilku lat prowadzący kursy oraz indywidualne spotkania w zakresie poradnictwa rodzinnego dla narzeczonych i małżeństw).
Zajęcia odbywają się w weekend: piątek (17.00-21.00) i sobota (9.00-19.00) w auli wykładowej przy kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi przy ul. Łąkowej 40. Szczegółowe informacje i zapisy: michal@zycie.lodz.pl lub 601 05 02 08.

Weekendowe rekolekcje w Ognisku Miłości w Olszy
Rekolekcje dla „tych, którzy mają się ku sobie” (z zajęciami warsztatowymi) pod tytułem „Kobieta i mężczyzna zaproszeni do dialogu”. Prowadzi kapłan (ks. Sławomir Sosnowski, ojciec Ogniska) oraz Bogdan Kosztyła (mąż i ojciec dwojga dzieci; teolog i psycholog).
Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godz. 18.00. Zakończenie w niedzielę o godz. 13.00. Szczegółowe informacje i zapisy: ognisko@archidiecezja.lodz.pl lub tel. 693468233

Dwudniowe nauki w klasztorze oo. dominikanów w Łodzi (ul. Zielona 13)
Nauki przedmałżeńskie prowadzone przez kapłana (o. Karol Karbownik OP) i pary małżeńskie. Spotkania odbywają się przez dwa dni – w piątek i w sobotę.
Informacje o wolnych terminach na www.lodz.dominikanie.pl lub mailowo: narzeczeni.lodz@dominikanie.pl.

Kursy prowadzone przez Spotkania Małżeńskie
Stowarzyszenie „Spotkania Małżeńskie” organizują dla narzeczonych dwie formy zajęć: Wieczory dla zakochanych i Rekolekcje dla narzeczonych. Ich uczestnicy mają pełną możliwość poznania swoich cech osobowości, oczekiwań, ustalenia wspólnej hierarchii ważności spraw w życiu. Dowiadują się podstawowych spraw z zakresu nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie.

Katechezy w Duszpasterstwie Akademickim „Węzeł”, ul.Kopcińskiego 1/3
Katecheza przedmałżeńska obejmuje cykl 8 spotkań (kaplica Duszpasterstwa Akademickiego „Węzeł”). Organizowane są trzy serie w ciągu roku. Zapisy na pierwszym spotkaniu, ilość miejsc nie jest ograniczona.

Weekendy dla narzeczonych w kościele oo. jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60)
Weekendy dla narzeczonych prowadzone przez kapłana i osobę świecką (Bogdan Kosztyła, mąż i ojciec dwojga dzieci; teolog i psycholog). Informacje i zapisy bkosztyla@gmail.com.