parafia Parafia św. Jana Chrzciciela 3/5 (2)

Zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz opiniami odnośnie Parafii pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Woli Uhruska.

Parafia Rzymsko-Katolicka
pw. św. Jana Chrzciciela
Uhrusk 49
22-230 Wola Uhruska

Ile dajemy na tacę

Ile średnio dajesz na tacę?

Wyraź swoją opinie

5 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujących

Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
6 Autorzy komentarzy
KarinoPiskaczbazyliaRabatekZZZ Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrypcja
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom e k
Tom e k

Wierze ze parafia z nowym ks. Proboszczem odzyje. No i pewnie i dla organisty znajdzie się etat. Pozdrawiam ☺

parafianin z Korytnicy
parafianin z Korytnicy

Nie licz na to, ksiądz Wojciech to kasjer. Będziecie się modlić o szybką eksmisję tego duchownego jak wyjdą na jaw jego grzeszki

xyz
xyz

Niektórzy już się modlą o jego szybkie pozbycie bo ten klecha pokazuje na co go stać

bazylia
bazylia

Ludzie, trzeba uciekać z tej parafii, nowy proboszcz to gbur i prostak. Poznałam wielu księży, ale takiego podłego, nigdy!!!!

Konrad
Konrad

Bardzo ładny zabytkowy kościół. Niestety (zapewne ze względu na niezamożną parafię) niezbyt zadbany. Minusem na pewno jest brak organisty. Plusem jest używanie I ME, o której nie pamięta się w wielu parafiach.

ZZZ
ZZZ

W takim razie co robi źle?

Rabatek
Rabatek

Według mnie ksiądz Wojciech jest najbardziej charyzmatycznym księdzem jakiego spotkałem. Nikt w kościele nie potrafił tak rewelacyjnie przemawiać i wzbudzać zainteresowanie .Wygłasza przepiękne kazania .Ksiądz Wojciech jest Wielkim Człowiekiem i Księdzem ! Jest super!!! Dobry z niego spowiednik i cierpliwy człowiek.

Piskacz
Piskacz

Ja też sie z tym wszustkim Ranatku zgadzam

Karino
Karino

Bazylia z ciebie to gbur i prostak.Najzwyczajniej zazdrościsz takiego Proboszcza i tyle!

Prosimy o ocenę swojej Parafii

© Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_%C5%9Bw._Jana_Chrzciciela_w_Uhrusku, [autorzy], licencja: [CC-BY-SA 3.0 Deed]