parafia Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika 2/5 (1)

Zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz opiniami odnośnie Parafii pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Krakowie.

Parafia Rzymsko-Katolicka
pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika
ul. Zwycięstwa 21

Kancelaria czynna:

poniedziałek: 16.00-17.30
środa: 16.00-17.30
piątek: 7.30-8.30

Nauki przedmałżeńskie Kraków

Kontakt:

Klasztor Ojców Dominikanów

ul. Stolarska 12
tel – centrala: +48 (12) 423-16-13

Informacje:

Opłata za kurs dwudniowy wynosi 75 PLN od osoby (płatne w czasie trwania kursu). Nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty. Obowiązkowa jest obecność na całym kursie. Nieobecność o ustalonej godzinie oznacza rezygnację z udziału i wykreślenie z listy uczestników. Nie ma zwolnień z części kursu. Nie można się też spóźniać, bo sala wykładowa jest w zamkniętej części klasztoru i nie ma do niej dostępu w trakcie trwania zajęć. W czasie kursu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. W sobotę jest przewidziana przerwa obiadowa, ale posiłek trzeba sobie zorganizować we własnym zakresie.

W ramach przygotowania do małżeństwa obowiązkowe są też 3 wizyty w Poradni Życia Rodzinnego. W czasie trwania kursu weekendowego nie ma możliwości zaliczenia wizyt w Poradni. Trzeba tego dopilnować we własnym zakresie. Poradnia, która działa przy klasztorze jest czynna w piątki w godzinach od 16.00 do 20.00, obowiązuje wcześniejsze uzgodnienie terminu przez internet. Osoby, które ukończyły kurs w naszym klasztorze, mogą też pójść do innej Poradni Życia Rodzinnego.

Ile dajemy na tacę

Ile średnio dajesz na tacę?

Prosimy o ocenę swojej Parafii