Naczynia liturgiczne i mszalne dla Kościołów

Naczynia liturgiczne i mszalne dla Kościołów

Pracownię brązowniczą Sacrum założył w 1987 roku Kazimierz Honza. Sacrum to miejsce, w którym tworzymy naczynia liturgiczne, relikwiarze oraz wiele innych przedmiotów będących nieodzownym wyposażeniem każdej świątyni i każdego kapłana a także wiernych, którzy chcą wejść w posiadanie unikalnych relikwiarzy. Do pracy podchodzimy z pasją oraz należytym kunsztem i tradycją, która przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. To gwarantuje Państwu rzetelne oraz fachowe wykonanie każdego zamówienia a także daje pewność, że zamówione naczynia liturgiczne oraz inne przedmioty związane z religią będą cechować się niezwykłą wytrzymałością i pięknem. W pracowni brązowniczej Sacrum dbamy o każdy detal i wierzymy, że to właśnie z małych elementów połączonych w jedno powstaje piękna liturgiczna całość, która oddaje hołd naszej wierze.

Jako pracownia z wieloletnim doświadczeniem i tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie możemy zaoferować Państwu:

  • Naczynia liturgiczne i mszalne – posiadamy w ofercie monstrancje: http://www.sacrum.com.pl/oferta/monstrancje/, kielichy, pateny, puszki, relikwiarze (w tym relikwiarze Jana Pawła II) oraz kustodia: http://www.sacrum.com.pl/oferta/kustodia/.
  • Przedmioty liturgiczne i elementy wyposażenia kościołów, kaplic – wykonujemy zdobione dzwonki, gongi, kadzielnice, okucia i drzewce do baldachimu a także liturgiczne sztandary i chorągwie.
  • Renowacje i naprawy zabytkowych naczyń liturgicznych – specjalizujemy się w złoceniu oraz renowacji zabytkowych naczyń liturgicznych oraz tabernakuli, kinkietów, lamp i innych przedmiotów (również w całości wykonanych z mosiądzu).
  • Tworzenie naczyń i przedmiotów liturgicznych  na indywidualne zamówienie – Sacrum to miejsce, w którym spełniamy każde życzenie naszych Klientów, dlatego z radością przystępujemy do realizacji nowych, unikalnych zamówień na naczynia liturgiczne i inne przedmioty wyposażenia kościołów i kaplic.
  • Najważniejszą i najpiękniejszą naszą pracą jest relikwiarz Jana Pawła II, który oprócz wartości sentymentalnej za naszym papieżem Polakiem jestem po prostu dziełem sztuki

 

Pracownia brązownicza Sacrum mieści się w Krakowie przy ulicy Kalwaryjskiej 23. Jeżeli szukają Państwo naczyń liturgicznych wykonanych z pasją oraz troską o najmniejszy detal – zapraszamy do kontaktu, zarówno telefonicznego, jak i mailowego lub do bezpośredniego odwiedzenia naszego sklepu w Krakowie. Na stronie internetowej pracowni Sacrum znajdą Państwo dane kontaktowe, dokładny opis oferty z przedstawieniem każdego z naczyń liturgicznych a także przykładowe realizacje, których mieliśmy zaszczyt się podjąć. Prócz gotowych przedmiotów liturgicznych, możemy podjąć się realizacji indywidualnych zamówień a także renowacji zabytkowych naczyń liturgicznych i miejsc świętych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Robert Honza, Pracownia Sacrum