parafia Parafia Miłosierdzia Bożego 2.36/5 (58)

Zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz opiniami odnośnie Parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Lublinie.

Parafia Rzymsko-Katolicka
pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Nałkowskich 80B
20-470 Lublin

Godziny Mszy Świętej

Niedziela i święta: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
Dni powszednie: 7:00, 18:00

Ile dajemy na tacę

Ile średnio dajesz na tacę?

Wyraź swoją opinie

10 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujących

Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
12 Autorzy komentarzy
GrażynaHejkaAlicjaRobiAlina Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrypcja
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grażyna
Grażyna

Przeczytałam opinie, przypadkowo wchodząc na zmienioną stronę parafii – w swojej wymowie zadziwiająco jednomyślnie krytyczne, zwłaszcza w kontekście strajku nauczycieli. Czy nie zauważyliście, Drodzy Dyskutanci, że grzeszycie tym samym, co zarzucacie zwłaszcza Księdzu Proboszczowi – grzeszycie brakiem tolerancji? – Nie chcecie przyjąć do wiadomości, ba – nawet wysłuchać opinii innej niż Wasza. A może czasem warto spojrzeć na sprawę z drugiej strony i taką szansę daje Wam Ksiądz Proboszcz. Możecie, a nawet powinniście wysłuchać innego głosu, a i tak decyzja należy do Was – nikt Was jej nie pozbawia. A właśnie to, co zaprezentowaliście – jest demagogią z dawką szantażyku… Czytaj więcej »

Hejka
Gość

Czasami zimniej niż na dworze !!!!!!!!

Alicja
Alicja

Niby księża nie przykładają się w tej parafii do prowadzenia mszy, to jednak potrafią komentować i oceniać nauczycieli. Może warto zrobić rachunek sumienia. Jeszcze trochę i nikogo nie będzie na mszach a winy szukajcie w sobie drodzy księża.

Alina
Alina

Już wcześniej niektóre słowa Księdza Proboszcza i jego gołym okiem widoczne zaangażowanie polityczne były co najmniej nie na miejscu. Ale po ostatnich jego słowach noga moja więcej w tym kościele nie stanie. To przykre, ale szerokim łukiem będziemy omijać naszą parafię, ja i moi bliscy. Na msze święte od przyszłego tygodnia chodzimy wszędzie, byle nie tu,
parafianka-nauczycielka

Adam
Adam

Ksiądz proboszcz Eugeniusz już dawno stracił poczucie rzeczywistości, rozsądku a nawet uczciwości. żyje w świecie iluzji czyniąc szkodę dla własnej; właśnie czy własnej parafii ? może czas na odpoczynek w zacisznym miejscu np. w Korniach na peryferiach lubelszczyzny

Wan1985
Wan1985

Czy ksieza w tej parafii pracuja za darmo jesli chca do tego samego zmusic nauczycieli?

Robi
Robi

Złem tej parafii jest tylko proboszcz – ks. Eugeniusz Szymański, chory politycznie, nie wychowany i mściwy despota, żaden pasterz dusz, dawno zapomniał co to posłannictwo, no i nie kryje pazerności na kasę.

Ania
Ania

Dzisiaj to już za wiele……jak można tak komentować strajk nauczycieli. Gdzie są Ci księża to udzielają sakramentów za darmo. Napewno nie w patafii Miłosierdzia Bożego

Weronika
Weronika

Księża nie angażują się w odprawianie mszy świętej, jest to robione od niechcenia aby tylko szybciej skończyć. Po komunii nie ma pieśni podczas której można by było spokojnie się pomodlić. A dzisiaj gdy ludzie przyjmowali jeszcze komunie ksiądz zaczął mówić ogłoszenia.. to już jest bezczelność.

Agnieszka
Agnieszka

Strona parafii bardzo się poprawiła. Zdjęcia aktualne, ogłoszenia na czas. Super

Iwka
Iwka

A gdzie mogę zobaczyc info o parafii pw Miłosierdzia Bożego w Lublinie?jak rownież gdzie są zamieszczane ogłoszenia parafialne?

Paweł M.
Paweł M.

Ogłoszenia parafialne są czytane po każdej mszy świętej w niedzielę. Dodatkowo są umieszczane na tablicy ogłoszeń przed wejściem do budynku kościoła.

Prosimy o ocenę swojej Parafii

© Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_Mi%C5%82osierdzia_Bo%C5%BCego_w_Lublinie, [autorzy], licencja: [CC-BY-SA 3.0 Deed]